Awizacja Dostaw w Polsce

Awizacja nie jest jedynym dużym nazwa Awizacja Dostaw sprzedawcy, który chce używać dronów na dostawy do domu. Walmart podobno stosowane z FAA o zgodę na badania drony DJI na dostawy. W quadcopters może być również używany do curbside pickup oraz sprawdzania stanów magazynowych, zgodnie z nowego raportu.
Reuters twierdzi, że Walmart testuje bezzałogowych systemów lotniczych w pomieszczeniu w ciągu ostatnich kilku miesięcy i jest gotowy do podjęcia pokaz na zewnątrz. FAA nie jest jeszcze ustalone zasady komercyjnego wykorzystania dronów dostawczych, znany również jako parcelcopters i jest obecnie nielegalne. Istnieje jednak zwolnienie przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o. FAA zatwierdziła 2100 takich Awizacja Dostaw wyjątków.

WIĘCEJ: Najlepszy Drony i Quadcopters na każdą kieszeń Awizacja Dostaw

Nie ma oficjalnego harmonogram gdy FAA podejmie decyzję o komercyjnym wykorzystaniu drone, ale Reuters twierdzi, że FAA stara się odpowiedzieć w ciągu 120 dni. Badanie byłoby sprawdzić, czy Drone może być wdrażane z ciężarówką, dostarczyć pakiet i wrócić do samochodu.

Walmart będą skierowane bezpośrednio wyłączone z programu Amazon Prime Air, która stara się używać dronów „dostać pakietów do rąk klientów w 30 minut lub mniej przy użyciu małych bezzałogowych statków powietrznych.” Amazon wykonał swój pierwszy wniosek do FAA w lipcu Awizacja Dostaw 2014 roku Google ogłosił również plany stworzenia systemu dostarczania Drone nazwie Skrzydło dla jednodniowych dostaw elementów Google Shopping Express. USPS i FedEx testują parcelcopters również.

Jeśli dostawy dronów stać się rzeczywistością, to jest prawdopodobne, Awizacja Dostaw że każda firma wysyłanie przesyłek będzie musiał uzyskać zgodę od tych ludzi, którzy żyją w tor lotu. Do tej pory tylko jedna dostawa Drone został zatwierdzony do użytku w USA w lipcu, NASA, Glamour i Virginia Tech wysłał farmaceutyków do wolnego kliniki medycznej na obszarach wiejskich w Wirginii.

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Kategorie

  Meta

  admin Opublikowane przez:

  Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *